A700W227M2R5ATE009
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
A700W227M2R5ATE
A700W227M2R5ATE009 Hakkında
KEMET tarafından üretilen A700W227M2R5ATE009, 220µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V rated voltajda çalışan bu SMD bileşen, düşük ESR (9mOhm) ve yüksek ripple current (5.7A @ 100kHz) kapasitesi ile güç yönetimi ve filtre uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen, 2917 (7343 Metric) paket boyutunda sunulan komponentin ±20% toleransı vardır. 2000 saatlik ömrü 125°C'de garanti edilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, anahtarlamalı güç kaynakları (SMPS), audio amplifikatörleri ve dışa aktarılan gerilim regülatörleri gibi devre tasarımlarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5.7 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V