A700D686M010AT
CAP ALUM POLY 68UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
A700D686M
A700D686M010AT Hakkında
KEMET A700D686M010AT, 68 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, Surface Mount (SMD) montaj türünde 2917 (7343 Metric) paket boyutunda sunulmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saat ömrü garantiler. 100 kHz frekansında 3.7A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering, buffering ve energy storage işlevlerinde kullanılır. Polymer dielektrik malzemesi nedeniyle düşük ESR ve yüksek frekans performansı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.7 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 10 V