A700D157M006ATE010
CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
A700D157M006ATE010
A700D157M006ATE010 Hakkında
KEMET A700D157M006ATE010, 150 µF kapasitanslı alüminyum polimer kondansatördür. 6.3V rated voltajda çalışan bu SMD bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10mOhm düşük ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında 100 kHz'de 5A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilen bu kondansatör, 2917 (7343 Metric) SMD paketinde sunulmaktadır. ±20% tolerans ile karakterize edilen polimer kondansatör, düşük impedans gerektiren güç yönetimi, ses devreleri, anahtarlama kaynakları ve dijital uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 5 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V