A700D107M006ATE018
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
A700D107M006ATE
A700D107M006ATE018 Hakkında
KEMET A700D107M006ATE018, 100 µF kapasitanslı, 6.3V rated voltage ile çalışan yüzey montajlı alüminyum polimer kondansatördür. 2917 (7343 Metric) kasa tipi ile sunulan bu bileşen, düşük ESR (18 mOhm) ve yüksek ripple current özelliği (3.7 A @ 100 kHz) ile karakterizedir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen, ±20% tolerans özelliğine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, power supply filtreleme, bypass ve decoupling işlemlerinde kullanılır. Polimer dielektrik yapısı sayesinde düşük ESR ve hızlı transient response sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3.7 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V