A61CS24VDC.9
RELAY AUTO SPDT 30A 24VDC PCB
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A61CS24VDC
A61CS24VDC.9 Hakkında
A61CS24VDC.9, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 24VDC otomotiv rölesedir. SPDT (Single Pole Double Throw) kontakt konfigürasyonuna sahip olan bu röle, 30A anahtarlama kapasitesiyle endüstriyel ve otomotiv uygulamalarında kullanılır. 37.5 mA bobin akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. 5 ms işletme ve 2 ms serbest bırakma süresiyle hızlı anahtarlama özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan röle, 16.8 VDC işletme ve 2.4 VDC serbest bırakma gerilimlerine sahiptir. Tam kapalı (Sealed - Fully) tasarımı ile harici etkenlerden korunmuştur. PCB montaj tipi pin terminali ile basılı devre kartlarına monte edilir. Maksimum 75VDC anahtarlama geriliminde çalışabilir. Non latching bobin tipi ile her aktifleştirmede röle tekrar tasarlanmış pozisyona döner.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 37.5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 2 ms
Switching Voltage 75VDC - Max