A61CS24VDC1.3R
RELAY AUTO SPDT 30A 24VDC PCB
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A61CS24VDC1.3R
A61CS24VDC1.3R Hakkında
A61CS24VDC1.3R, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 24VDC otomotiv rölesinin. SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonu ile 30A anahtarlama kapasitesine sahiptir. Non-latching coil tipi 55 mA çalışma akımı ile beslenirken, 5 ms işletme ve 2 ms bırakma zamanına sahiptir. 75VDC maksimum anahtarlama voltajında çalışabilen röle, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. Tam korumalı (sealed) ve dahili direnç özellikli tasarımı ile otomotiv uygulamalarında elektrik kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi PC pin terminasyonu ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 55 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 30 A
Features Resistor, Sealed - Fully
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 2 ms
Switching Voltage 75VDC - Max