A61AC12VDC.9
RELAY AUTOMOTIVE SPST NO 1A 30A
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A61AC12VDC
A61AC12VDC.9 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A61AC12VDC.9, otomotiv uygulamaları için tasarlanmış tek kutuplu tek atışlı (SPST-NO) röle olup, 30A akım kapasitesi ile yüksek güçlü elektrik devrelerinin kontrolünde kullanılır. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede, 75mA bobini akımı ile düşük enerji tüketimi sağlanmakta, 5ms işletme süresi ve 2ms serbest bırakma süresi hızlı anahtarlama yetenekleri sunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışması yapı gereği endüstriyel ve otomotiv elektrik sistemlerinde güvenilir bir çözüm sunar. Through hole montaj tipi ile PC kartlarına doğrudan entegrasyonu mümkündür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 2 ms
Switching Voltage 75VDC - Max