A61AC12VDC1.3
RELAY AUTOMOTIVE SPST NO 1A 30A
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A61AC12VDC1.3
A61AC12VDC1.3 Hakkında
A61AC12VDC1.3, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 12VDC otomotiv rölesidır. SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) konfigürasyonunda tasarlanmıştır ve 30A kontakt akımı kapasitesine sahiptir. Coil akımı 110.1 mA ile çalışan bu non-latching röle, 5ms işletme süresi ve 2ms serbest bırakma süresine sahiptir. 8.4VDC'de güvenli işletme ve 1.2VDC'de serbest bırakma voltajı garantisi sunmaktadır. Maximum 75VDC switching voltajında kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. Through-hole montaj tipine ve PC pin termination stiline sahip olan bu röle, otomotiv uygulamalarında kontaklı anahtarlama işlevleri için tasarlanmıştır. Harici cihazların elektrik kontrolü, solenoid sürme ve yük anahtarlaması gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 110.1 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 2 ms
Switching Voltage 75VDC - Max