A521HH333M035C
33000U 5VV
Seri / Aile Numarası
A521HH333M035C
A521HH333M035C Hakkında
WEC üretimi A521HH333M035C, 33000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, Can - Snap-In montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında 18000 saat lifetime sağlar. 42mOhm @ 100Hz ESR ve 10.03A @ 10kHz ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42mOhm @ 100Hz
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.03 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V