A51CO24VDC1.6
Seri / Aile Numarası
A51CO24VDC1.6
A51CO24VDC1.6 Hakkında
A51CO24VDC1.6, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 24VDC otomotiv rölesidir. SPDT (Single Pole Double Throw) kontakt konfigürasyonuna sahip olan bu rölede, 66.7 mA bobinli akım ve 40 A kontakt kapasitesi bulunmaktadır. Non-Latching tipinde tasarlanan rölede, işletim gerilimi 16.8 VDC, açılma süresi 5 ms ve kapatma süresi 3 ms'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu röle, otomotiv elektrik sistemlerinde, kontrol devreleri, motor kontrolü ve aydınlatma sistemlerinde kullanılmaktadır. PC Pin termination ile Through Hole montajı destekleyen ve 380VAC/75VDC maksimum anahtarlama gerilimi ile çalışan bu bileşen, güvenilir ve hızlı anahtarlama performansı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 66.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 3 ms
Switching Voltage 380VAC, 75VDC - Max