A51AO12VDC1.9
RELAY AUTOMOTIVE SPST NO 1A OPEN
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A51AO12VDC
A51AO12VDC1.9 Hakkında
A51AO12VDC1.9, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 12VDC otomotiv rölesinden oluşan bir single pole single throw normally open (SPST-NO) anahtarlama rölesidir. 40A kontakt kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında kullanılmaya uygun bu rölede, 158.3 mA coil akımı ve 5ms işletme süresi bulunmaktadır. 380VAC veya 75VDC'ye kadar anahtarlama gerilimi desteği sağlar. Otomotiv endüstrisinde, elektrik motoru kontrol sistemleri, iyonlaştırıcılar ve güç dağıtım uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 85°C arasında güvenilir çalışma sunmakta, PC pin terminal tasarımı ile through-hole montajı desteklemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 158.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 3 ms
Switching Voltage 380VAC, 75VDC - Max