A490PM184M040A
.180UF 40.0V
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
A490PM184M040A
A490PM184M040A Hakkında
WEC A490PM184M040A, 180µF kapasitanslı 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli radyal kaplı tasarım ile mekanik olarak sabitlenebilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 19000 saatlik ömür garantisi sunar. 9mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. 100Hz'de 27.4mA ve 10kHz'de 29.2mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.4 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V