A42MX36-PQG240M
IC FPGA 202 I/O 240QFP
Paket/Kılıf
240-BFQFP
A42MX36
A42MX36-PQG240M Hakkında
A42MX36-PQG240M, Microchip Technology tarafından üretilen 54000 gate kapasiteli FPGA entegre devresidir. 202 I/O pinine ve 240-BFQFP yüzey montajlı paket türüne sahiptir. 2560 bit toplam RAM belleği bulunmaktadır. Gömülü sistem tasarımlarında, dijital sinyal işleme uygulamalarında ve özel lojik implementasyonlarında kullanılabilir. 3V-3.6V ve 4.5V-5.5V çalışma voltajlarını destekler. -55°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışmaya uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün şu anda üretilmeyen (obsolete) durumundadır.
Number of Gates 54000
Number of I/O 202
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TC)
Package / Case 240-BFQFP
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 240-PQFP (32x32)
Total RAM Bits 2560
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V