A42MX36-PQG240
IC FPGA 202 I/O 240QFP
Paket/Kılıf
240-BFQFP
A42MX36
A42MX36-PQG240 Hakkında
Number of Gates 54000
Number of I/O 202
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case 240-BFQFP
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 240-PQFP (32x32)
Total RAM Bits 2560
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V