A42MX36-PQG208
IC FPGA 176 I/O 208QFP
Paket/Kılıf
208-BFQFP
A42MX36
A42MX36-PQG208 Hakkında
Number of Gates 54000
Number of I/O 176
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case 208-BFQFP
Part Status Active
Supplier Device Package 208-PQFP (28x28)
Total RAM Bits 2560
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V