A42MX36-2PQG240
IC FPGA 202 I/O 240QFP
Paket/Kılıf
240-BFQFP
A42MX36
A42MX36-2PQG240 Hakkında
Microchip Technology tarafından üretilen A42MX36-2PQG240, 54.000 lojik kapı sayısına sahip bir Field Programmable Gate Array (FPGA) entegre devresinin. 202 adet giriş/çıkış pini ile dijital tasarım ve sistem uygulamalarında özelleştirilebilir mantık devresi uygulaması sağlar. 2560 bit dahili RAM belleği barındıran bileşen, 3V-3.6V ve 4.75V-5.25V beslenme voltajında çalışabilir. 240-BFQFP (32x32mm) yüzey montaj paketinde sunulan bu FPGA, 0°C ile 70°C işletme sıcaklık aralığında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Harita yazılımı, iletişim protokolü uygulamaları ve özel mantık uygulamaları gibi özelleştirilmiş dijital devre gereksinimleri olan endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanılan bileşendir. Üretim durumu itibariyle kullanımdan kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Number of Gates 54000
Number of I/O 202
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case 240-BFQFP
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 240-PQFP (32x32)
Total RAM Bits 2560
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V