A42MX36-1BGG272
IC FPGA 202 I/O 272BGA
Paket/Kılıf
272-BBGA
A42MX36
A42MX36-1BGG272 Hakkında
Number of Gates 54000
Number of I/O 202
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case 272-BBGA
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 272-PBGA (27x27)
Total RAM Bits 2560
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V