A42MX36-1BG272
IC FPGA 202 I/O 272BGA
Paket/Kılıf
272-BBGA
Seri / Aile Numarası
A42MX36
A42MX36-1BG272 Hakkında
Microchip Technology tarafından üretilen A42MX36-1BG272, 54.000 kapılı yapılandırılabilir mantık elemanı içeren bir FPGA entegresidir. 202 I/O pinine sahip bu bileşen, 272-PBGA (27x27mm) paketinde sunulmaktadır. 2560 bit RAM ve 3V-3.6V ile 4.75V-5.25V dual supply voltajı desteği ile çalışır. Yüzey montajlı tasarımı elektriksel ve elektronik ekipmanlar, endüstriyel kontrol sistemleri, veri işleme ve sinyal işleme uygulamalarında kullanım için uygundur. 0°C ile 70°C sıcaklık aralığında çalışan aktif bir üründür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Mounting Type Surface Mount
Number of Gates 54000
Number of I/O 202
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case 272-BBGA
Part Status Active
Supplier Device Package 272-PBGA (27x27)
Total RAM Bits 2560
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V, 4.75V ~ 5.25V