A3M1UCQ12VDC1
RELAY AUTOMOTIVE METAL BRACKET S
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A3M1UCQ12VDC1
A3M1UCQ12VDC1 Hakkında
A3M1UCQ12VDC1, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 12VDC otomotiv rölesydir. 150 mA coil akımı ile çalışan bu rölede SPST-NO (1 Form A) kontakt yapısına sahiptir ve maksimum 60 A akımı anahtarlayabilir. Metal bracket chassis mount tasarımı ile otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 7 ms işletme ve 5 ms bırakma sürelerine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında güvenli çalışır. Quick Connect terminalleri ile hızlı montaj sağlar. Automotive elektrik sistemleri, motor kontrol devreleri ve solenoid kontrol uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 60 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max