A3M1CCQ24VDC2R
RELAY AUTOMOTIVE METAL BRACKET S
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A3M1CCQ24VDC2R
A3M1CCQ24VDC2R Hakkında
A3M1CCQ24VDC2R, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 24VDC otomotiv rölesidir. Non-latching tipi coil, 75 mA çekimle çalışan bu rölede SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonu mevcuttur. 80 A kontakt akım kapasitesi ile yüksek güçlü uygulamalarda kullanılabilir. Chassi montajı için uygun olan bu rölede hızlı bağlantı (Quick Connect) terminalyonu bulunmaktadır. Must operate voltajı 16.8 VDC, must release voltajı 2.4 VDC'dir. Çalışma zamanı 7 ms, açılma zamanı 5 ms olarak belirtilmiştir. -40°C ile 125°C arasında çalışan bu rölede iç resistör bulunmaktadır. Otomotiv elektrik sistemleri, anahtarlama devreleri ve kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 80 A
Features Resistor
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max