A3M1CCQ12VDC1R
RELAY AUTOMOTIVE METAL BRACKET S
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A3M1CCQ12VDC1R
A3M1CCQ12VDC1R Hakkında
A3M1CCQ12VDC1R, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 12VDC otomotiv rölesinin. SPDT (1 Form C) kontağı ile tek bir anahtarlama işleminde iki kontak noktasını kontrol edebilmektedir. 60A kontakt kapasitesi ve 150mA bobbin akımı ile otomotiv elektrik sistemlerinde yüksek güç uygulamalarında kullanılır. 7ms çalışma ve 5ms bırakma süresi ile hızlı anahtarlama performansı sağlar. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir işletme yapan röle, metal braket chassis montajı ile sabitlenir. Quick Connect çoklu boyutlu terminal bağlantısına sahiptir. Non Latching yapı ile devre kesildiğinde otomatik reset özelliği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 60 A
Features Resistor
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max