A3M1ACQ24VDC2R
80AMP RELAY AUTOMOTIVE METAL BRA
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A3M1ACQ24VDC2R
A3M1ACQ24VDC2R Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A3M1ACQ24VDC2R, 80 amperlik yüksek akım kapasiteli otomotiv rölesidir. 24VDC coil voltajı ile çalışan bu SPST-NO (1 Form A) kontakt rölesi, otomotiv elektrik sistemlerinde solenoid aktüatörleri, motor kontrolleri, ışık sistemleri ve güç dağıtım uygulamalarında kullanılır. 7ms çalışma süresi ve 5ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama gerçekleştirir. -40°C ile 125°C geniş sıcaklık aralığında çalışabilir. Integreli resistör ile transiyent koruması sağlanmış, şasi montajlı tasarım ve quick connect terminalleri sayesinde kurulum kolaydır. 16.8VDC minimum çalışma voltajı ve 75VDC maksimum switching voltajı ile esnektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 80 A
Features Resistor
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max