A3F1ASQ24VDC2
RELAY AUTO FLANGED HD SPST 24VDC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A3F1ASQ24VDC2
A3F1ASQ24VDC2 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A3F1ASQ24VDC2, 24VDC coil gerilimi ile çalışan tam sealed otomotiv rölesdir. SPST-NO (1 Form A) kontakt yapısına sahip bu röle, maksimum 80A akım anahtarlaması yapabilir ve 75VDC anahtarlama gerilimine kadar dayanıklıdır. 75 mA coil akımı ile düşük güç tüketiminin yanı sıra, 7 ms işletme ve 5 ms serbest bırakma süresi ile hızlı cevap vermektedir. -40°C ile 125°C arasında güvenilir çalışma sağlayan bu röle, otomotiv elektrik sistemlerinde, ağır endüstriyel uygulamalarda ve yüksek akım değiştiricisi olarak kullanılır. Chassis mount tipi montaj ve quick connect terminal tasarımı kurulum kolaylığı sağlamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 80 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max