A3F1ACQ24VDC2R
80AMP RELAY AUTOMOTIVE FLANGED H
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A3F1ACQ24VDC2R
A3F1ACQ24VDC2R Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A3F1ACQ24VDC2R, 80 amper yüksek akım kapasitesine sahip otomotiv uygulamaları için flanşlı röledir. 24VDC coil gerilimi ile çalışan bu röle, SPST-NO (tek kutup tek atmaca) kontakt konfigürasyonuna ve yerleşik resistör özelliğine sahiptir. 75mA coil akımı ile düşük güç tüketimi gerçekleştirir. 7ms işletme ve 5ms release zamanı ile hızlı anahtarlama sağlar. -40°C ile +125°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığı ve chassis mount montaj tipi ile otomotiv elektrik sistemlerinde kullanıma uyundur. Quick connect terminaller ile farklı kablo boyutlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 80 A
Features Resistor
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max