A341FD472M063A
4700UF 3VV
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
A341FD472M063A
A341FD472M063A Hakkında
WEC A341FD472M063A, 4700µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tasarımı ve vida terminallerine sahip chassis mount tipi olarak üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 27mOhm ESR değeri ve 22mOhms impedansı ile 100Hz'de 6.7A, 10kHz'de 7.5A ripple akım taşıyabilir. 105°C'de 6000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine ve polar yapısına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 27mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V