A31UCQ12VDC1D
Seri / Aile Numarası
A31UCQ12VDC1D
A31UCQ12VDC1D Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A31UCQ12VDC1D, 12VDC nominal coil voltajına sahip SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) otomotiv rölesidır. 80A anahtarlama kapasitesiyle tasarlanmış bu röle, 25A kontakt nominal akımında çalışır ve maksimum 75VDC anahtarlama voltajına dayanır.
Röle, non-latching coil türüyle 150mA coil akımında çalışmakta, 7ms işletme süresi ve 5ms bırakma süresi sunmaktadır. Entegre diod koruması sayesinde ters voltaj gerilimlerinden koruma sağlar. 8.4VDC minimum işletme ve 1.2VDC minimum serbest bırakma voltajlarıyla geniş çalışma koşullarına uyum gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 25 A
Features Diode
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max