A31ASP12VDC2D
RELAY AUTO HD SPST 12VDC PCB DIO
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A31ASP12VDC2D
A31ASP12VDC2D Hakkında
A31ASP12VDC2D, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 12VDC otomotiv rölesinde kullanılan yüksek akım kapasiteli elektromanyetik anahtar bileşenidir. SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) iletişim formu ile 80A'ye kadar anahtar kapasitesine sahiptir. 150 mA bobini ile 8.4 VDC işletme voltajından başlayarak 5-7 ms arasında yanıt süresi sağlar. Dahili koruma diyotu ve tam kapalı tasarımı ile otomotiv uygulamalarında güvenilir çalışma garantiler. -40°C ile 125°C geniş sıcaklık aralığında ve 75VDC'ye kadar anahtarlama voltajında kullanılabilir. PCB montajı için through hole terminasyonu içerir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 80 A
Features Diode, Sealed - Fully
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max