A31ACQ12VDC2R
Seri / Aile Numarası
A31ACQ12VDC2R
A31ACQ12VDC2R Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A31ACQ12VDC2R, 80 Amper kapasiteli otomotiv uygulamaları için tasarlanmış SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) rölesidir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu bileşen, 150 mA coil akımı gerektiren ve 7 ms işletme süresi içinde yanıt veren non-latching tipinde bir röle olarak kullanılır. Maksimum 75VDC anahtarlama voltajı özelliğine sahip olan rölede hızlı çalışma karakteristiği (5 ms serbest bırakma süresi) bulunmaktadır. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen ve socket tipi montaja uygun olan bu ürün, otomotiv elektriksel sistemlerinde ana akım anahtarlaması, motor kontrol ve güç dağıtım uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Entegre resistör özelliğine sahip olan rölede hızlı ve güvenilir anahtarlama işlemi sağlanmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 80 A
Features Resistor
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max