A31ACQ12VDC2
Seri / Aile Numarası
A31ACQ12VDC2
A31ACQ12VDC2 Hakkında
A31ACQ12VDC2, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 80 amper kapasiteli otomotiv rölesidır. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) tip rölesi, 150 mA coil akımında işletilir. Non-latching yapısı sayesinde coil voltajı kesildikçe kontaklar otomatik olarak açılır. 7 ms işletim ve 5 ms bırakma süresi ile hızlı komutasyon sağlar. -40°C ile 125°C arasında güvenilir performans gösterir. Socketable montaj tipi ve hızlı bağlantı terminaline sahiptir. 8.4VDC minimum işletim voltajında ve 1.2VDC'de yayın yapması ile geniş voltaj toleransına sahiptir. 75VDC maksimum anahtarlama voltajıyla motor kontrol, klima kompresörü, yakıt pompası ve ön/arka silecek gibi oto elektrik uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 80 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max