A31ACQ12VDC1D
Seri / Aile Numarası
A31ACQ12VDC1D
A31ACQ12VDC1D Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A31ACQ12VDC1D, 12VDC coil voltajında çalışan otomotiv tipi SPST-NO (tek kontak, normalde açık) rölesdir. 150 mA bobinli akımla kontrol edilen bu röle, maksimum 60A anahtarlama kapasitesine sahiptir ve 75VDC'ye kadar switching voltajı destekler. Non-latching tipinde olan bileşen, diod koruması ile donatılmış olup socketable montaj türüne uyumludur. 7 ms işletme ve 5 ms serbest bırakma süreleri ile hızlı anahtarlama performansı sağlar. -40°C ile 125°C arasında güvenilir çalışma aralığına ve 8.4VDC must operate / 1.2VDC must release voltajlarına sahip bu röle, otomotiv elektrik sistemleri, motor kontrol devreleri, ışık kontrol uygulamaları ve anahtarlama devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 60 A
Features Diode
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max