A2S1CSQ12VDC1.9D
RELAY AUTOMOTIVE QUICK CONNECT S
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2S1CSQ12VDC
A2S1CSQ12VDC1.9D Hakkında
A2S1CSQ12VDC1.9D, CIT Relay and Switch tarafından üretilen otomotiv uygulamaları için tasarlanmış non-latching röledir. 12VDC coil gerilimi ile çalışan bu rölede SPDT (1 Form C) kontağı bulunmakta ve maksimum 40A akım kapasitesi sağlanmaktadır. Tam selale kapalı (fully sealed) yapısı ve entegre diod koruması sayesinde endüstriyel ortamlarda ve araç elektrik sistemlerinde kullanıma uygundur. -40°C ile +125°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu röle, 8.4VDC işletme geriliminde çalışmaya başlar ve 1.2VDC'de sıfırlanır. 7ms işletme süresi ve 5ms sıfırlama süresi ile hızlı anahtarlama özelliği sunar. Maksimum 75VDC anahtarlama geriliminde çalışabilmektedir. Chassis mount montajı ile panel ve PCB uygulamalarına entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 158.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Diode, Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max