A2S1ASQ48VDC1.6D
RELAY AUTOMOTIVE QUICK CONNECT S
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2S1ASQ48VDC
A2S1ASQ48VDC1.6D Hakkında
A2S1ASQ48VDC1.6D, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 48VDC otomotiv rölesidir. SPST-NO (1 Form A) kontakt yapısına sahip bu röle, 40A'e kadar akım anahtarlaması yapabilir. 33.3 mA bobini ile düşük güç tüketimiyle çalışır. Non-latching tipi olup, manuel sıfırlanması gerekmez. Tam sealed (tamamen kapsülü) tasarımı, -40°C ile 125°C arasında çalışmaya uygun olup, 7ms işletme ve 5ms serbest bırakma süresi sunar. Dahili diyotla korunan devre tasarımı, otomotiv elektrik sistemlerinde güç kontrol, solenoid aktüatörleri ve motor kontrol uygulamalarında kullanılır. Chassis mount montajı ile montajı kolaydır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 33.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Diode, Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 33.6 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max