A2S1ASQ24VDC1.9D
RELAY AUTOMOTIVE QUICK CONNECT S
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2S1ASQ24VDC
A2S1ASQ24VDC1.9D Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2S1ASQ24VDC1.9D, otomotiv uygulamaları için tasarlanmış 24VDC Non-Latching rölesidir. 40A kontakt kapasitesi ve SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonu ile elektriksel anahtarlama görevlerini gerçekleştirir. Diyot koruması ve tam kaplı tasarımı ile korozyon ve elektromanyetik girişimlere karşı dayanıklılık sağlar. 7ms işletme ve 5ms serbest bırakma süresi hızlı komutasyona olanak tanır. -40°C ile 125°C arasında çalışma aralığı ve 16.8VDC işletme voltajı ile araç elektrik sistemlerinde anahtarlama, konrol ve koruma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 79.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Diode, Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max