A2M1CSQ24VDC1.6D
RELAY AUTO BRACKET SPDT 24VDC QC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2M1CSQ24VDC1.6D
A2M1CSQ24VDC1.6D Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2M1CSQ24VDC1.6D, 24VDC coil gerilimi ile çalışan otomotiv rölesidir. SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonu sayesinde bir devreyi kesip diğerini kurabilen çok yönlü bir anahtarlama elemanıdır. 40A kontakt kapasitesi ile motor kontrolleri, yakıt pompası, ateşleme sistemleri ve diğer otomotiv elektrik devreleri gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Sealed fully özelliği ile tam olarak korunmuş tasarımı, -40°C ile 125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ve 7ms işletim hızı, endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için güvenilir bir çözüm sunar. Integrated diode özelliği, coil kaynaklı gerilim artışlarına karşı koruma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 66.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Diode, Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max