A2M1CSQ12VDC1.6D
RELAY AUTO BRACKET SPDT 12VDC QC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2M1CSQ12VDC
A2M1CSQ12VDC1.6D Hakkında
A2M1CSQ12VDC1.6D, CIT Relay and Switch tarafından üretilen otomotiv endüstrisi için tasarlanmış SPDT (Single Pole Double Throw) yapılandırmasında bir röledir. 12VDC bobini 133.3mA akım ile çalışan röle, 40A'ye kadar kontakt yükü taşıyabilir. Tam kapalı (fully sealed) tasarımı ile çevresel etkilere karşı korunur. 8.4VDC minimum işletme voltajı ve 7ms işletme süresi ile hızlı yanıt vermektedir. -40°C ile +125°C geniş sıcaklık aralığında güvenilir çalışma sağlar. Dahili diyot koruması bulunmaktadır. Şasi montajı için uygun olan bu röle, otomotiv elektrik sistemleri, kontrol devreleri ve 75VDC'ye kadar DC anahtarlamada kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 133.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Diode, Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max