A2M1CCQ24VDC1.9D
RELAY AUTOMOTIVE METAL RACKET SP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2M1CCQ24VDC
A2M1CCQ24VDC1.9D Hakkında
A2M1CCQ24VDC1.9D, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 24VDC otomotiv rölesidir. SPDT (1 Form C) kontağı ile 40A anahtarlama kapasitesine sahiptir. Non-latching coil tipi ile 79.2mA bobini güç tüketimi sağlar. 7ms işletme ve 5ms serbest bırakma sürelerine sahiptir. 16.8VDC minimum işletme ve 2.4VDC serbest bırakma voltajlarında çalışır. Gömülü diyot korumasına ve chassis mount montaj türüne sahiptir. -40°C ile 125°C arasında güvenli çalışır. Otomotiv elektrik sistemlerinde, motor kontrol devreleri, işık ve klima kontrolü gibi anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 79.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Diode
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max