A2M1CCQ12VDC1.9R
Seri / Aile Numarası
A2M1CCQ12VDC
A2M1CCQ12VDC1.9R Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2M1CCQ12VDC1.9R, otomotiv uygulamaları için tasarlanmış metal kasa SPDT (1 Form C) röle. 12VDC nominal coil voltajında çalışan bu röle, 40A kontakt akımı kapasitesine sahiptir. Non latching coil tipi ile 158.3 mA coil akımında işletilir. 7 ms işletme ve 5 ms bırakma süreleri hızlı anahtarlama gereksinimlerinde kullanılabilir. Geniş -40°C ile 125°C arasında çalışabilen ürün, müşteri tarafından işletim voltajı 8.4 VDC'ye düşürüldüğünde ve bırakma voltajı 1.2 VDC'ye ulaştığında kontrol sağlar. Maksimum 75VDC anahtarlama voltajı kapasitesiyle otomotiv elektrik sistemlerinde yer değiştirme, pompa kontrol ve yükleme uygulamalarında kullanılır. Dirençli tasarımı ile coil koruma sağlayan ürün, şasi montajı için hazırdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 158.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Resistor
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max