A2M1CCQ12VDC1.6R
Seri / Aile Numarası
A2M1CCQ12VDC
A2M1CCQ12VDC1.6R Hakkında
A2M1CCQ12VDC1.6R, CIT Relay and Switch tarafından üretilen otomotiv rölesidir. 12VDC nominal coil voltajı ile çalışan bu röle, 133.3 mA coil akımı tüketir ve non-latching coil tipine sahiptir. SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonu ile maksimum 40A akım kabiliyetine sahiptir. Röle, 8.4 VDC'de çalışmaya başlar ve 1.2 VDC'de serbest kalır. Operasyon süresi 7 ms, serbest kalma süresi 5 ms olarak tasarlanmıştır. Maksimum 75VDC switching voltajı ile çalışabilen bu komponent, -40°C ile 125°C arasında güvenilir bir şekilde hizmet verir. Chassis mount montaj tipi ile otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. İçerisinde entegre resistör özelliği bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 133.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Resistor
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max