A2M1ACQ24VDC1.9R
RELAY AUTOMOTIVE METAL BRACKET S
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2M1ACQ24VDC
A2M1ACQ24VDC1.9R Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2M1ACQ24VDC1.9R, otomotiv uygulamaları için tasarlanmış 24VDC çalışma gerilimi ile SPST-NO (1 Form A) kontakt yapılandırmasına sahip bir röle. 79.2 mA coil akımı ile düşük güç tüketimine sahip olan rölede 40 A kontakt akımı kapasitesi bulunmaktadır. Non-latching coil tipi ile devamlı enerjilendirme gerektiren uygulamalarda kullanılır. 7 ms işletim süresi ve 5 ms bırakma süresi ile hızlı anahtarlama performansı sunar. Metal braket montajı ile chassis mount konfigürasyonunda yerleştirilir. -40°C ile 125°C geniş çalışma sıcaklık aralığında otomotiv endüstriyel uygulamaları, araç elektrik sistemleri ve kontrol devrelerinde güvenilir anahtarlama işlevi gerçekleştirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 79.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Resistor
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 16.8 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max