A2M1ACQ12VDC1.6
RELAY AUTOMOTIVE METAL BRACKET S
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2M1ACQ12VDC
A2M1ACQ12VDC1.6 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2M1ACQ12VDC1.6, otomotiv uygulamaları için tasarlanmış chassis mount tipi elektromanyetik röle. 12VDC bobine sahip bu rölede, SPST-NO (1 Form A) kontağı 40A'e kadar anahtarlama kapasitesine sahiptir. 133.3mA bobinle çalışan röle, 7ms işletme ve 5ms açılma süresi sunmaktadır. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-40°C ~ 125°C) ile zorlu ortam koşullarına uygun hale getirilmiştir. Maksimum 75VDC anahtarlama voltajıyla DC devrelerinde kullanılabilen röle, 8.4VDC'de çalışmaya başlar ve 1.2VDC'de serbest bırakılır. Otomotiv elektrik sistemlerinde, solenoid kontrolleri ve yüksek akımı anahtarlamayan uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 133.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max