A2HM1CCQ24VDC1.6D
Seri / Aile Numarası
A2HM1CCQ24VDC
A2HM1CCQ24VDC1.6D Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2HM1CCQ24VDC1.6D, 50 amper kapasiteli otomotiv röleleridir. 24VDC bobine sahip bu röleler, SPDT (1 Form C) kontakt yapılandırması ile tek bir çıkış üzerinde açma/kapama işlevini yerine getirir. Diode koruması ile donatılmış olup, 75VDC'ye kadar gerilim seviyelerinde anahtarlama yapabilir. -40°C ile +125°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 10 milisaniye işletme süresi ile hızlı yanıt sağlar. Chassis mount montaj tipi ile araç elektrik sistemlerine, kontrol devreleri, oto elektrik uygulamalarına ve yüksek akımlı anahtarlama işlemleri gereken endüstriyel otomasyon sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 66.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 50 A
Features Diode
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 15.6 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 75VDC - Max