A2HM1ASQ24VDC1.6R
Seri / Aile Numarası
A2HM1ASQ24VDC1.6R
A2HM1ASQ24VDC1.6R Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2HM1ASQ24VDC1.6R, 50 Amperlik kontakt kapasitesine sahip otomotiv tipi rölesidir. 24VDC coil gerilimi ile çalışan bu rölede SPST-NO (tek bağlantı, normalde açık) kontakt konfigürasyonu bulunmaktadır. 75 mA coil akımı ve 10 ms işletme/serbest bırakma zamanı ile hızlı anahtarlama sağlar. Tamamen kapalı metal gövdesi ile su ve toza karşı korunmuş olup, şasi montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 125°C arasında çalışan ve maksimum 75VDC anahtarlama gerilimi destekleyen rölesi, otomotiv elektrik sistemlerinde solenoid sürücüleri, aydınlatma kontrolleri, motor kontrolleri ve güç dağıtım uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Dahili dirençle stabilize edilmiş tasarımı geçici artış akımlarından koruma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 50 A
Features Resistor, Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 15.6 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 75VDC - Max