A2HM1ACQ24VDC1.6
Seri / Aile Numarası
A2HM1ACQ24VDC
A2HM1ACQ24VDC1.6 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2HM1ACQ24VDC1.6, 50A kapasiteli otomotiv rölesid. 24VDC coil voltajı ile çalışan bu SPST-NO (1 Form A) tipi rölede maksimum 75VDC switching voltajını kaldırabilir. 10ms işletme ve bırakma süresi ile hızlı yanıt sağlar. 66.7mA coil akımı ve geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-40°C ~ 125°C) sayesinde zorlu otomotiv ortamlarında kullanılabilir. Chassis mount tipi kurulumla araç elektrik sistemlerinde, ön ışık kontrolleri, klima sistemleri ve güç dağıtım uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 66.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 15.6 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 75VDC - Max