A2HF1CCQ12VDC1.6R
50AMP AUTOMOTIVE RELAYS FLANGED
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2HF1CCQ12VDC
A2HF1CCQ12VDC1.6R Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2HF1CCQ12VDC1.6R, 50 amper kontakt kapasitesine sahip otomotiv röleleridir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rele, SPDT (1 Form C) kontakt yapısına sahiptir ve chassis mount tipi montajı destekler. 150 mA coil akımı gerektiren bu non-latching rele, 10 ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. Must operate voltajı 7.8 VDC, must release voltajı 1.2 VDC olup maksimum switching voltajı 75VDC'dir. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 125°C) güvenilir çalışma sağlar. Otomotiv endüstrisinde elektrik devrelerinin kontrolü, motor kontrol uygulamaları, ışık sistemleri ve diğer anahtarlama işlemleri için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 150 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 50 A
Features Resistor
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 7.8 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 75VDC - Max