A2HF1ASQ24VDC1.6R
50AMP AUTOMOTIVE RELAYS FLANGED
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2HF1ASQ24VDC
A2HF1ASQ24VDC1.6R Hakkında
A2HF1ASQ24VDC1.6R, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 50 amper kapasiteli otomotiv röleleridir. 24VDC bobinine sahip bu röle, SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonu ile çalışır. Non-latching (geri dönüşlü) tasarımı sayesinde, bobine gerilim uygulandığında kontaklar kapanır, gerilim kesildiğinde açılır. Tam kapalı ve koruyucu özelliğine sahiptir. 75mA bobini akımı ile çalışan röle, 10ms işletme ve kapanma sürelerine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışır. Şasi montajı için flanş tasarımı içerir. Otomotiv elektrik sistemleri, motor kontrolü ve güç anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 50 A
Features Resistor, Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 15.6 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 75VDC - Max