A2HF1ASQ12VDC1.6D
Seri / Aile Numarası
A2HF1ASQ12VDC
A2HF1ASQ12VDC1.6D Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2HF1ASQ12VDC1.6D, 50 amperlik otomotiv uygulamaları için tasarlanmış flanşlı röle. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) yapılandırmasındaki röle, 75VDC'ye kadar gerilim anahtarlaması yapabilir. Tam koruma sağlayan korumalı tasarım ve entegre diyot özelliği ile ışıklandırma sistemleri, motor kontrolleri, ısıtma ve soğutma sistemleri gibi otomotiv elektrik devrelerinde kullanılır. 10ms işletme ve açılış süreleri ile hızlı anahtarlama sağlar. -40°C ile 125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 133.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 50 A
Features Diode, Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 7.8 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 75VDC - Max