A2H1CCQ24VDC1.6
50AMP AUTOMOTIVE RELAY STANDARD
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2H1CCQ24VDC
A2H1CCQ24VDC1.6 Hakkında
A2H1CCQ24VDC1.6, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 50 amper kapasiteli otomotiv standart röleleridir. 24VDC bobini ile çalışan bu röleler, Non Latching coil tipi özelliğine sahip ve SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonuna göre tasarlanmıştır. Socketable montaj tipinde sunulan röleler, 50A'e kadar yükleri anahtarlamak için uygun olup, maksimum 75VDC'de çalışabilir. -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında güvenilir çalışma sağlar. 10ms işletme ve açılma süresi ile hızlı yanıt verir. Otomotiv elektrik sistemleri, ağır araç kontrolü, oto elektrik uygulamaları ve endüstriyel anahtarlama devreleri başta olmak üzere güç kontrol gereksinimi olan uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 66.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 15.6 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 75VDC - Max