A2H1ACQ12VDC1.6D
50AMP AUTOMOTIVE RELAY STANDARD
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2H1ACQ12VDC
A2H1ACQ12VDC1.6D Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2H1ACQ12VDC1.6D, 50 ampere nominal akım kapasitesine sahip standart otomotiv rölesidir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu röle, SPST-NO (1 Form A) kontakt yapısına ve entegre diyo özelliğine sahiptir. 10ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahip olan röle, socketable montaj tipinde tasarlanmıştır. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen bu komponent, otomotiv elektrik sistemlerinde ana elektrik devreleri, motor kontrol, aydınlatma kontrol ve solenoid sürücü uygulamalarında kullanılır. 7.8VDC minimum işletme voltajı ve 75VDC maksimum anahtarlama voltajı ile geniş uygulama alanına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 133.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 50 A
Features Diode
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 7.8 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 75VDC - Max