A2F1CSQ12VDC1.9R
RELAY AUTOMOTIVE FLANGED SPDT 1C
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
A2F1CSQ12VDC1.9R
A2F1CSQ12VDC1.9R Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2F1CSQ12VDC1.9R, otomotiv uygulamaları için tasarlanmış flanşlı SPDT (1 Form C) konfigürasyonlu röle komponenttir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede 40A kontakt kapasitesi ve tam kapalı (sealed) tasarımı bulunmaktadır. 158.3mA coil akımı ile çalışan non-latching tipi röle, 7ms işletme ve 5ms bırakma süresine sahiptir. 8.4VDC minimum işletme ve 1.2VDC bırakma voltajı ile güvenilir komutasyon sağlar. Dahili resistör, -40°C ile 125°C arasında stabil çalışma, 75VDC maksimum switching voltajı ve şasi montaj tipi özelliği ile otomotiv elektrik sistemlerinde, anahtarlama devreleri, motor kontrolü ve güç dağıtım uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 158.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Resistor, Sealed - Fully
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max