A2F1ACQ12VDC1.9R
Seri / Aile Numarası
A2F1ACQ12VDC1.9R
A2F1ACQ12VDC1.9R Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen A2F1ACQ12VDC1.9R, 12VDC coil voltajına sahip flanşlı otomotiv rölesidirr. SPST-NO (1 Form A) kontakt yapılandırması ile 40A kontakt akımında çalışabilir. 158.3 mA coil akımı ile tasarlanan bu non-latching rölesi, 8.4 VDC minimum çalışma voltajında aktivasyon sağlar ve 1.2 VDC de serbest bırakılır. 7 ms işletme ve 5 ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama gerçekleştirir. 75VDC maksimum anahtarlama voltajında ve -40°C ile 125°C arasında güvenilir çalışma sunur. Entegre direnç özelliği ile EMI azaltmaya yardımcı olur. Chassis mount tipi montajı ve aktif part statüsü ile otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 158.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 40 A
Features Resistor
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 8.4 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Release Time 5 ms
Switching Voltage 75VDC - Max